Συμμετοχή στο Πανελλήνιο σχολικό πρωτάθλημα

Η ομάδα πετοσφαίρισης των αγοριών του σχολείου μας ,έλαβε την τρίτη θεση ,στην περιφέρεια της Δ'Αθήνας, στα πλαίσια του Πανελλήνιου σχολικού πρωταθλήματος. Συμμετείχαν οι μαθητές : Δημόπουλος ,Καπετανάκης ,Λυπμερόπουλος ,Αγγελόπουλος ,Μαστρογιώργης ,Λουμιώτης ,Παπαευσταθίου ,Μετζέλος ,Παπαθεοδώρου ,Γούσιος .

Η ομάδα καλαθοσφαίρισης των κοριτσιών του σχολείου μας ,έλαβε την δεύτερη θεση ,στην περιφέρεια της Δ'Αθήνας, στα πλαίσια του Πανελλήνιου σχολικού πρωταθλήματος. Συμμετείχαν οι μαθητές : Νεστορίδη ,Λάγκα ,Κούση ,Συμβουλίδου ,Δημέλη ,Μηλιαράκη ,Κιλιτσιάν ,Ζαχαροπούλου ,Κατωπόδη .

Η ομάδα επιτραπέζιας των αγοριών του σχολείου μας σε σύνολο συμμετοχών 32 ομάδων πανελλήνια ,έλαβε την 16η θεση. Συμμετείχαν οι μαθητές : Μιχαήλ ,Καραγιαννίδης ,Παπάτσος ,Ατζαρακης .

Συμμετοχή με την ομάδα ποδοσφαίρου του σχολείου μας στο Πανελλήνιο σχολεικό πρωτάθλημα. Συμμετείχαν οι μαθητές : Πατεράκης ,Χάλκος ,Τζώνς ,Παρθένης ,Μουστάκας ,Μαραγκός ,Μάνος ,Γκουζιώτης ,Γκορίλας ,Ηλιάδης ,Λισκεντάι ,Καραγιαννίδης ,Λάζος , Μιχαήλ .

Συμμετοχή με την ομάδα καλαθοσφαίρισης αγοριών του σχολείου μας στο Πανελλήνιο σχολεικό πρωτάθλημα. Συμμετείχαν οι μαθητές : Νικολακάκος ,Α.Βλάχος ,Μπουντούρογλου ,Παπαζαχαρίου ,Κρασαδάκης ,Αντωνακόπουλος ,Γαλανόπουλος ,Νταουλάρης ,Παπαδάτος ,Τζανακάκης ,Καλόγνωμος .

Συμμετοχή με την ομάδα πετοσφαίρισης κοριτσιών του σχολείου μας στο Πανελλήνιο σχολεικό πρωτάθλημα. Συμμετείχαν οι μαθητές : Λυμπερόπουλος ,Λυκούδη ,Φωκιανού ,Ευγενιάδη ,Ρόντου ,Παππά , Λαδά , Φωή ,Λαγούρη ,Καραβιώτη ,Γκογκορώση.